#

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Hakkımızda

GÜNEYRÜZGARI TUR ZM N AAT ENERJ SAN.VE T C.LTD. T , 2016 yılında kurulmuştur. Danışman uzman bir ekibin içerisinde kozmetik konusunda uzman genç ve dinamik beyinler yer aldığı için kendine güveni tamdır. 5 kişilik uzman kadrosu ile 250 m2 lik bir alanda hizmet veren GÜNEYRÜZGARI TUR ZM N AAT ENERJ SAN.VE T C.LTD. T , kişisel bakım ürünleri konusuna dünyaca ünlü profesyonel markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır.


Anne ve bebek bakımı, ağız ve diş sağlığı, cilt bakımı, cinsel sağlık, erkek bakımı, vücut ve saç bakımı, besin takviyeleri gibi birçok alanda geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik sunan GÜNEYRÜZGARI TUR ZM N AAT ENERJ SAN.VE T C.LTD. T , satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunan uzmanları ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin yetkili bayisi olduğumuzu belirtiriz.


Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen GÜNEYRÜZGARI TUR ZM N AAT ENERJ SAN.VE T C.LTD. T kozmetik ve bakım ürünleri konusunda en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik koşullarla sunmak, rekabet halinde olduğu sektörü büyütmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için soluksuz çalışmaktadır.


Her türlü sorularınız için 0538 626 80 26 no’lu telefondan veya 0538 626 80 26 no'lu WhatsApp hattından ya da guneytoptan07@gmail.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Favori Markalar

Yüksek Kaliteli Ürünler